Afdelinger

Veflinge
Hovedkontor
Havrekær 38
5474 Veflinge
Tlf. 64801515

Bogholderi
LKN BYG A/S
Havrekær 38
5474 Veflinge
CVR 31088097
Tlf. 64801515
Mail: carsten@lkn.as

Tømrerafdeling

CEO/indehaver
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 668
e-mail: kent@lkn.as

Tømrermester/indehaver
Kurt Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 666
e-mail: kurt@lkn.as

Byggeleder
Martin Ryberg
Mobiltlf. 222 44 663
e-mail: martin@lkn.as

Murerafdeling

Murermester
Kasper Wichmann
Mobiltlf. 209 31 218
e-mail: kasper@wichmann.as

Entreprenørafdeling

CEO/Indehaver
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 668
e-mail: kent@lkn.as

Byggeleder
Olav Pedersen
Mobiltlf. 401 17 121
e-mail: olav@lkn.as

Bogholderi

CFO/Adm. Chef
Carsten Thage
e-mail: carsten@lkn.as

Adm. medarbejder
Karen Nicolaisen
e-mail: karen@lkn.as

Løn og bogholderi
Tina Knudsen
e-mail: tina@lkn.as

Kontorhund
Simba

LKN Kloak - Døgnservice

Autoriseret kloakmester
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 22244668

e-mail: kent@lkn.as

Relaterede emner
Autoriseret kloakmester
 – Kloakarbejde & kloakservice – Spuling af kloak og Tv inspektion

Fakturaer

Tømrer- og entreprenørafdelingerne:
faktura@lkn.as

Murerafdelingen:
faktura@wichmann.as

Scroll til toppen