Afdelinger

Veflinge
Hovedkontor
Havrekær 38
5474 Veflinge
Tlf. 64801515

Odense
Odense-afdelingen
Gl. Højmevej 151
5250 Odense SV
Tlf. 65963830

Bogholderi
LKN BYG A/S
Havrekær 38
5474 Veflinge
CVR 31088097
Tlf. 64801515
Mail: karen@lkn-byg.dk

Tømrerafdeling

Tømrermester
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 668
e-mail: kent@lkn-byg.dk

Tømrermester
Kurt Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 666
e-mail: kurt@lkn-byg.dk

Byggeleder
Martin Ryberg
Mobiltlf. 222 44 663
e-mail: martin@lkn-byg.dk

Murerafdeling

Murermester
Kasper Wichmann
Mobiltlf. 209 31 218
e-mail: kasper@murerwichmann.dk

Entreprenørafdeling

Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 668
e-mail: kent@lkn-byg.dk

Bogholderi

Bogholder og tovholder
Karen Nicolaisen

e-mail: karen@lkn-byg.dk

Løn og bogholderi
Tina Knudsen

e-mail: tina@lkn-byg.dk 

LKN Kloak - Døgnservice

Autoriseret kloakmester
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 22244668

e-mail: kent@lkn-byg.dk

Relaterede emner
Autoriseret kloakmester
 – Kloakarbejde & kloakservice – Spuling af kloak og Tv inspektion

Fakturaer

Tømrer- og entreprenørafdelingerne:
faktura@lkn-byg.dk

Murerafdelingen:
faktura@murerwichmann.dk

Scroll til toppen