Kontakt os

Hovedkontor
LKN BYG A/S
Havrekær 38
5474 Veflinge
Tlf. 64801515

Bogholderi
LKN BYG A/S
Havrekær 38
5474 Veflinge
CVR 31088097
Tlf. 64801515
Mail: tina@lkn.as

Tømrerafdeling

CEO/indehaver
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 668
e-mail: kent@lkn.as

Byggeleder
Tim Nielsen
Mobiltlf. 222 44 662
e-mail: tim@lkn.as

Byggeleder
Nicholas Kronborg
Mobiltlf. 222 44 667
e-mail: nicholas@lkn.as

Tømrermester/indehaver
Kurt Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 666
e-mail: kurt@lkn.as

Murerafdeling

Murermester
Kasper Wichmann
Mobiltlf. 209 31 218
e-mail: kasper@wichmann.as

Entreprenørafdeling

CEO/Indehaver
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 668
e-mail: kent@lkn.as

Teknisk assistent
Martin Demant
Mobiltlf. 201 84 938
e-mail: martind@lkn.as

Bogholderi

Løn og bogholderi
Gitte Jepsen
e-mail: gitte@lkn.as

Kontorhund
Simba

Adm. medarbejder
Karen Nicolaisen
e-mail: karen@lkn.as

LKN Kloak - Døgnservice

Autoriseret kloakmester
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 22244668
E-mail: kent@lkn.as

Relaterede emner
Autoriseret kloakmester
 – Kloakarbejde & kloakservice – Spuling af kloak og Tv inspektion

Fakturaer

Tømrer- og entreprenørafdelingerne:
faktura@lkn.as

Murerafdelingen:
faktura@wichmann.as

Scroll to Top